Umístění běžců TJ Lokomotiva Beroun na MČR




		 1.	NOB	D16	Lucie Mezníková		2006	
		 2.	NOB	D16	Lucie Mezníková		2007	
		 2.	NOB	D18	Lucie Mezníková		2008	
		 3. 	sprint 	D16 	Lucie Mezníková 	2005  
		 3. 	NOB 	D16 	Lucie Mezníková 	2005
		 3.	KT	D16	Lucie Mezníková		2007	   
		 4. 	NOB 	D16 	Lucie Mezníková 	2004  
		 5.	NOB	H18	Pavel Procházka		2007 	
		 6.	sprint	D16	Lucie Mezníková		2006	
		 8. 	KT 	D16 	Lenka Mezníková 	2000
		 8.	klasika D16	Lucie Mezníková		2006
		 8.	klasika	H18	Pavel Procházka		2007
		 8.	NOB	D20	Zuzana Procházková	2012	
		 9.	klasika	H16	Pavel Procházka		2006
		 9.	sprint	H16	Pavel Procházka		2006	
		 9.	NOB	H16	Pavel Procházka		2006
		 9.	NOB	D18	Lucie Mezníková		2009	
		10. 	NOB 	H16 	Pavel Procházka 	2005
		10.	DT	D18	Zuzana Procházková	2010
		10.	NOB	H20	Václav Šimon		2010
		10.	NOB	D20	Zuzana Procházková	2011
		10.	sprint	H16	Tomáš Goj		2012  
        	11.	NOB	D16	Zuzana Procházková	2007 	
		12. 	KT 	H16 	Pavel Procházka 	2005  
		12.	KT	D16	Lucie Mezníková		2006
		13.	sprint	D18	Zuzana Procházková	2010
		14.	NOB	D21	Kristina Hamáčková	2009
		14.	NOB	D21	Zdeňka Křivancová	2015			
		15. 	sprint 	D16 	Lucie Mezníková 	2004  
		15. 	sprint 	H16 	Pavel Procházka 	2005
		15.	KT	D18	Lucie Mezníková		2008
	  	15.	klasika	D18	Lucie Mezníková		2008
		15. 	sprint	H16	Tomáš Goj		2013
		16.	klasika	D18	Lucie Mezníková		2009
		16.	NOB	H18	Marek Uhlíř		2012		
		17.	klasika	D18	Kristina Hamáčková	2006	
		18. 	KT 	D16 	Kristina Hamáčková 	2003
		18.	DT	H20	Václav Šimon		2010  

		19.	KT	H16	Pavel Procházka		2006
		19.	sprint	H18	Pavel Procházka		2007			
		19.	DT	D18	Lucie Mezníková		2008
		19.	NOB	D18	Zdeňka Křivancová	2012
		20. 	klasika	D16 	Lucie Mezníková 	2005  
		20.	DT	D20	Kristina Hamáčková	2007	
		20.	NOB	H16	Marek Uhlíř		2009	
		21. 	klasika	H16 	Pavel Procházka 	2005
		21.	NOB	H18	Adam Štemberk		2006
		21.	klasika	D16	Lucie Mezníková		2007
		21. 	klasika	D16	Zuzana Procházková	2008		
		21. 	NOB	D18	Zuzana Procházková	2009
		22.	sprint	D18	Zdeňka Křivancová	2012			
		23.	DT	D18	Lucie Mezníková		2007
		23.	KT	D20	Kristina Hamáčková	2007	
		23.	sprint	D16	Lucie Mezníková		2007	
		23.	DT	D21	Lada Kučerová		2008
		23.	KT	D16	Zuzana Procházková	2008
		23.	DT	D16	Zuzana Procházková	2009
		23.	sprint	H21	Václav Šimon		2012
		23.	sprint	D20	Zdeňka Křivancová	2014		
		24.	NOB	D21	Lada Kučerová		2007
		24.	KT	D18	Zuzana Procházková	2010
		24.	KT	H16	Jakub Veselý		2011
		24.	klasika	D20	Zdeňka Křivancová	2013
		25.	sprint	D18	Lucie Mezníková		2008
		25.	sprint	D18	Zuzana Procházková	2009
		25.	sprint	D21	Pavla Vildmonová	2012
		25.	sprinr	H18	Jakub Veselý		2012			
		26. 	KT 	D16 	Lucie Mezníková 	2005
		26.	sprint	D20	Zdeňka Křivancová	2013
		26.	klasika	D20	Zdeňka Křivancová	2014
		27.	KT	H16	Jakub Veselý		2010
		27.	Sprint	H16	Jakub Veselý		2011
		28.	KT	D20	Zuzana Procházková	2011
		28.	Sprint	H20	Václav Šimon		2011
		28.	KT	D20	Zdeňka Křivancová	2013  
		29. 	klasika	D16 	Kristina Hamáčková 	2003
		29.	KT	H20	Václav Šimon  		2011
		29.	sprint	D21	Zdeňka Křivancová	2015
		30. 	klasika	D16 	Kristina Hamáčková 	2002  
		30. 	KT 	D18 	Kristina Hamáčková 	2005
		30.	sprint	D21  	Pavla Vildmonová	2013
		30.	KT	D20	Zdeňka Křivancová	2014
		31.	sprint	D21  	Pavla Vildmonová	2014
		33. 	klasika D16 	Lenka Mezníková 	1999  
		33. 	klasika H16 	Adam Štemberk 		2005
		33.	KT	H16	Marek Uhlíř 		2010
		33.	KT	H18	Jakub Veselý		2012
		34.	sprint	D18	Lucie Mezníková		2009
		34.	KT	H20	Václav Šimon		2010	 
		35. 	klasika D16 	Lenka Mezníková 	2000
		35.	klasika	D20	Zuzana Procházková	2011
		35.	sprint	H20	Marek Uhlíř		2012
		35.	NOB	H21	Adam Štemberk		2015  
		36. 	DT 	D18 	Kristina Hamáčková 	2005
		36.	klasika	H18	Jakub Veselý		2012 
		37.	sprint	H20	Marek Uhlíř		2013 
		38. 	klasika D16 	Lucie Mezníková 	2002  
		38. 	sprint 	D16 	Kristina Hamáčková 	2004
		38.	klasika	H16	Jakub Veselý		2011  
		39.	sprint	D18	Kristina Hamáčková	2006	
		40. 	klasika D16 	Dana Kettnerová 	2004
		40.	sprint	D16	Barbora Kučerová	2012
		40.	KT	H20	Marek Uhlíř		2013  
		41. 	KT 	D16 	Dana Kettnerová 	2004  
		42. 	KT 	D16 	Kristina Hamáčková 	2004 
		42.	klasika	D18	Dana Kettnerová		2006
		42.	klasika	D18	Zuzana Procházková	2010
		43.	KT	H16	Marek Uhlíř		2009
		43.	klasika	H20	Marek Uhlíř		2013
		43.	NOB	H21	Václav Šimon		2015	
		44. 	klasika D16 	Dana Kettnerová 	2005  
		44.	klasika	D16	Zuzana Procházková	2007
		44.	KT	D16	Barbora Kučerová	2012 	
		44.	KT	H18	Marek Uhlíř		2012
		46. 	klasika H16 	Pavel Procházka 	2004  
		47. 	klasika D18 	Kristina Hamáčková 	2005
		47.	klasika	H18	Marek Uhlíř		2012  
		48. 	klasika D16 	Kristina Hamáčková 	2004
		48.	klasika	H16	Marek Uhlíř		2010 
		50.	klasika	H18	Adam Štemberk		2006
		51.	klasika	H18	Marek Uhlíř		2011	
		53.	KT	D16	Zuzana Procházková	2007
		53.	NOB	H21	Václav Šimon		2012
		55.	KT	H18	Marek Uhlíř		2011 
		56.	klasika	H16	Marek Uhlíř		2009	
		61. 	KT 	H16 	Jakub Šimon 		2003  
		61.	KT	H18	Adam Štemberk		2006
		64.	sprint	H21	Václav Šimon		2015
		75.	klasika	D21	Kristina Hamáčková	2009
		77.	KT	D21	Zdeňka Křivancová	2015	
		95.	KT	D21	Lada Kučerová		2008
		99.	sprint	D21	Anna Marková		2013
	       116.	sprint	H21	Václav Šimon		2014
	       117.	klasika	H21	Adam Štemberk		2014
	       129.	sprint	H21	Václav Šimon		2013
	       136.	sprint	H21	Jakub Šimon		2013
	       146.	KT	H21	Václav Šimon		2015
		disk. 	KT 	H16 	Adam Štemberk 		2004 disk. ve finále B  
		disk. 	KT 	H20 	Adam Štemberk 		2008 disk. ve finále B
		disk.	KT	D20	Zuzana Procházková	2012 disk. ve finále B 
		nep.	KT 	D16 	Lenka Mezníková 	1999 nepostoupila ze semifinále (běželo se pouze A finále) 
		nep.	klasika H16 	Jakub Šimon 		2003 nenastoupil do finále C